Panele laminowane

Panele laminowane

Jednym z ciekawszych rozwiązań dla osób, którym zależy na godnych uwagi podłogach są panele laminowane firmy Wineo. Niemiecki producent dostarcza jakościowych wyrobów tego typu, które pozwalają na komfortowe ich używanie przez długi czas. Po części wynika to z samej specyfiki parkietów tego typu, które z pewnością trafią w zapotrzebowania sporej rzeszy tych z nas, którzy rozpoczynają właśnie generalny remont domów czy mieszkań – to godna uwagi inwestycja, która ma kilka mocnych zalet.

Panele tego typu mają jedną cechę, którą część osób uważa za wadę – wykonywane na nich kroki są głośniejsze niż na tych, które nie zostały poddane laminacji. Można jednak tę kwestię obejść poprzez dobór podkładów wyciszających – co więcej, te parkiety firmy Wineo, które oznaczono kategorią „comfort” od razu są z nimi sprzedawane, co z miejsca sprawia, że nasze domostwo jest cichsze niż bez nich. Nawet jednak bez nich życie nie musi być trudne – nie każdemu przeszkadza dźwięk kroków kogoś bliskiego.

Zaletą laminowanych podłóg jest bez wątpienia wytrzymałość uzyskiwana dzięki wykorzystywanym do produkcji materiałom. Niestraszne im są wgniecenia, upadające przedmioty, plamy czy wpływ światła – mogą one służyć nam naprawdę długo, co w praktyce pozytywnie przekłada się na koszt eksploatacji. To nie jedyne zalety – są one bardzo łatwe do czyszczenia. Wystarczy używanie suchej szczotki oraz wilgotnej ścierki zamoczonej w standardowych płynach, by mieć pewność tego, że odpowiednio o nie dbamy.

Ewidentnie widać, że panele laminowane to propozycja, która ma szanse przekonać do siebie wielu potencjalnych klientów. Ich poziom wykonania oraz inne zalety sprawiają, że absolutnie nie będzie nam przeszkadzało wykorzystanie do ich produkcji sztucznych tworzyw. Wzornictwo udostępniane przez Wineo także powinno pozwolić odnaleźć nam coś, co wpisze się w nasz wyobrażony obraz przytulnych pomieszczeń – a to przecież jeden z głównych celów do osiągnięcia przy każdym remoncie. Dajmy szansę powszechnie szanowanej niemieckiej jakości.

  V-fuga w panelach Alloc

sklep z podłogami

One thought on “Panele laminowane”

Comments are closed.