Panele prosto z Belgii

Kupujemy deski na parkiet

Czy słyszeliście o firmie Quickstep produkującej panele podłogowe? Z pewnością tak i szczerze, to nie może to nikogo dziwić, bo rzecz jasna jest to producent, który jest znany na rynku paneli podłogowych. Nic dziwnego, bo wartą podkreślenia kwestią jest akurat to, że tworzy on naprawdę dobre panele wysokiej jakości, które dodatkowo są też w dość atrakcyjnej cenie. Jeśli jednak w dalszym ciągu nie wiesz, czy postawić na podłogi Quick-step, czy może na inne panele spróbujemy cię w tym wpisie przekonać do paneli tej belgijskiej firmy. Przedstawimy jej zalety, co na pewno pomoże ci w podjęciu ostatecznej decyzji.

Klasyczny wygląd

Zacznijmy od tego, że panele te do złudzenia przypominają drewno, co dla wielu jest elementem decydującym przy wyborze. Oczywiście drewniany parkiet to prestiż, ale także i wysoka jakość, choć oczywiście ze względu na dość wysoką cenę tylko nieliczni z nas mogą się na takie parkiety zdecydować. Jeżeli w związku z tym szukacie na tej płaszczyźnie jakichś oszczędności, na pewno warto jest się takimi panelami zainteresować. Jako że nie są one zintegrowane z podkładem wyciszającym, tak jak to mają niektóre inne firmy, warto jest postawić na dodatkowe podkłady. Wówczas efekt odwzorowania drewnianego parkietu będzie jeszcze silniejszy, ponieważ przemieszczanie się po panelach będzie w zasadzie bezszelestne.

Łatwość w montażu

Dodajmy też, że panele te są bardzo proste w montażu i każdy sam powinien sobie z tym zadaniem poradzić. Do montażu nie potrzebujemy bowiem kleju, a kolejne segmenty łączy się na specjalne aluminiowe zamki.

sklep z podłogami

  Na co zwrócić uwagę wybierając listwy przypodłogowe?