Zalety podłóg Wineo

Jaką funkcję pełni cokół przypodłogowy?

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach panele podłogowe są naprawdę bardzo popularne i nic też nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miałoby się to zmienić. Nie da się jednak ukryć, że nie każda firma tworzy panele wysokiej jakości, bo obok tych naprawdę dobrych znajdziemy również i te z niższej półki. W tym wpisie postanowiliśmy przyjrzeć się panelom niemieckiej marki Wineo, która na rynku ma naprawdę bardzo wielu zwolenników. Jak w związku z tym na tle reszty wypadają podłogi Wineo? Czy rzeczywiście są lepsze od paneli innych firm?

Nie tylko do salonów

Zacząć powinniśmy od tego, że panele Wideo możemy stosować nie tylko w pomieszczeniach takich jak salon czy też pokój dziecięcy. Nie ma również przeszkód, aby postawić na nie nawet w łazienkach, a wszystko dlatego, że są one odporne na wilgoć i wodę. Jest to także z korzyścią dla ich czyszczenia, ponieważ możemy je czyścić na mokro, co przy wielu innych panelach nie jest możliwe.

Idealne do ogrzewania podłogowego

Jako że wielu z nas decyduje się dziś w swoich mieszkaniach na ogrzewanie podłogowe, nie bez znaczenia wydaje się być również i to, że panele te idealnie do niego pasują. Należy jednak podkreślić, że panele tej firmy układać można na ogrzewaniu wodnym.

Odporna na ścieranie

Przy panelach podłogowych bardzo ważne jest to, jaką odpornością na ścieranie się charakteryzują. Jeżeli pod uwagę mielibyśmy wziąć właśnie ten czynnik, to na pewno panelom tej firmy wiele do zarzucenia mieć nie będziemy, bo są naprawdę odporne i nie ścierają się tak intensywnie jak inne.

sklep z podłogami

  Czy parkiet panelowy jest lepszy od tradycyjnego?