Jak oryginalnie wykończyć podłogę?

Jak oryginalnie wykończyć podłogę?

 

Jesteśmy od zawsze przyzwyczajeni, że podłogi mogą być drewniane, albo z płytek. Niemniej jednak przez ostatnich kilka lat na rynku pojawiło się niemało interesujących alternatyw, które również i Ty możesz zastosować w swoim domu.

Jedną z nich jest np. podłoga wykonana z kauczuku. Przeważnie jest ona stosowana w pomieszczeniach przemysłowych, jednakże niektórzy nie obawiają się zrobić kroku naprzód i wpuścić ją do swojego domu. Można w tym przypadku mówić o naprawdę dużej wytrzymałości, ponieważ kauczuk należy do grupy mocnych materiałów.
Ciekawym wyjściem mogą być również wykładziny dywanowe, które są barwione. Mamy tutaj konkretnie na myśli materiał Smartstrand, który jest poniekąd połączeniem specjalne mączki kukurydzianej z nylonem. Zabarwienie materiału następuje po podgrzaniu włókien do temperatury 65 stopni. Wtedy bowiem najlepiej przyjmuje się wybrany barwnik.
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać klasyczne podłogi drewniane, niemniej jednak zawsze dobrze jest się nieco bardziej zorientować, co mógłbyś u siebie wdrożyć.

sklep z podłogami

  Cyklinowanie podłóg – jak często?

2 thoughts on “Jak oryginalnie wykończyć podłogę?”

  1. Jeśli ktoś lubi eksperymentować, to w porządku, ale to całkowicie nie dla mnie, wolę normlaną podłogę z paneli czy desek

  2. Z czasem chyba warto zrobić trochę inaczej, tym bardziej, że teraz na rynku całkiem dużo różnych możliwości

Comments are closed.